Pohanskí bohovia ožili naplno minulú sobotu 12. marca v košickom klube Collosseum. Paganmetalový RAMCHAT to roztočili, na boso. Fanúšikovia si mohli vypočuť klasiky z albumov BesKarpaty, ale aj nové veci z albumu Atrana, o ktorého krst sa postaral spevák Maťo so synom.

 

Tvrdá hudba plná krásnych melódií doplnená textami, ktoré chytajú za srdce, zvolala fanúšikov aj z iných miest ako Trebišov, Humenné, Levoča a Michalovce. Krásna podpora, ktorá je ozaj zaslúžená. Slovanskí vlci to roztočili a od prvých momentov po poslednú skladbu bolo jasné, že si to správne užívajú. Vďačné publikum ocenilo virtuózov rovnako emotívnym prejavom a hudobný zážitok bol zapísaný v našich pamätiach.

 

Turné k albumu Atrana pokračuje v ďalších slovenských mestách ako Bratislava, Banská Bystrica, Nové Mesto nad Váhom, Nitrianske Pravno, Prešov a nakoniec zhudobnené báje a povesti Slovanov ožijú na Gothoom festivale a More Than Feste.

 

Určite si nenechajte ujsť kvalitnú hudbu a príďte si pre svoju porciu. Naberte odvahu, vstúpte medzi vlkov, Hirax so svojou kapelou tam budú na vás čakať. Večné Jarilo, Živ nás!