Všetky upútavky na koncert tohto rodeného Gréka upozorňovali hlavne na to, že hrával s Ozzym Osbourneom. Patrí sa vyzdvihnúť nie len to, s kým GUS G. hrával, treba povedať, ako hrá. Práve ukončené Fearless turné neobišlo ani bratislavský Randal. V stredu 5. decembra klub síce nepraskal vo švíkoch, ale nakoniec sa zišla... Ale kde, Slovač sedela pri Farme a do Randalu prišla stovka ľudí. Ich škoda.

 

Ako prví sa predstavili bratislavskí MOFOKILLER. Spevák a basák Miro Beka mal ako zvyčajne malé pódium, využíval každý kúsok na uvoľnenie energie. A po krajoch gitaristi Miro s Matúšom mu skromne pódium uvoľnili. Samozrejme, bubeník Anton tiež rozbúšil svoje„nádobíčko“. Aj keď toto vystúpenie bolo do programu doplnené narýchlo, chalani mali celkom slušnú podporu medzi návštevníkmi.

 

S headlinerom dorazil bavorský support MAGICAL HEART. Spustili svoj melodický gitarový rock a predstavili skladby z debutového albumu. Spevák, gitarista a frontman Christian sa snažil, vyzýval ľudí k spolupráci, ale aj napriek zrozumiteľnej angličtine neboli jeho výzvy veľmi akceptované. Domáci predskokani mali lepšiu podporu.

 

Keď okolo 22. hodiny nastúpil hlavný bod večera Gus G., zostúpilo gitarové nebo. Titulná inštrumentálka Fearless zježila chlpy aj v oholených podpazušiach prítomných dám. Gitara - Gus G., basa - Dennis Ward, bicie - Johan Nunez. Ak Gus dostal od nemeckého Metal Hammeru ocenenie God Of Riffs, bolo to oprávnené. Nasledovali ďalšie skladby, spev obstaral Dennis.

 

V polovici setu dostal priestor aj Johan na svoje sólo, ktoré bolo odmenené aplauzom návštevníkov. Aj napriek nie veľkej návšteve všetci protagonisti odviedli poctivý kus práce a verím, že všetci sme si užili parádny metalový večer.