Tento incident, v ktorom vystupuje Trey Azathgoth, sa stal ešte prvého januára, ale na svetlo sveta sa dostal až pred pár dňami.

Polícia zastavila auto, ktoré sa rútilo po ceste vysokou rýchlosťou. Podľa správy z The Smoking Gun, Trey Azagthoth pri zatýkaní povedal policajtovi, že je „profesionálny alkoholik.“
Pri vypočúvaní hudobník pripustil, že vypil jeden až dva poháriky predtým, ako sadol za volant. Oficiálna správa znie, že do väzenia sa dostal za prečin jazdy pod vplyvom alkoholu. Prepustený bol včera na kauciu.

V interview z roku 1998 sa Treya spýtali, akú úlohu v jeho živote zohrávajú drogy a alkohol. „Vždy som fajčil trávu. Keď som bol mladší, užíval som LSD a anjelský prach a podobné drogy. Dal som si čokoľvek, čo moju myseľ odnieslo ďaleko od normálnej situácie.“

Morbid Angel sa naposledy prihlásili o slovo s albumom Kingdoms Disdained, ktorý vyšiel koncom roka 2017. Ktovie, možno nás prekvapia v dohľadnej dobe hudobnými novinkami. Zatiaľ si zaspomínajme na moju obľúbenú Enshrined by the Grace.

 


spustiť videospustiť video