Festival Freedom Fest je slobodný festival pre podporu mladých začínajúcich kapiel a ostatných nekomerčných zoskupení muzikantov, či samostatných umelcov. Cieľom je vytvoriť priestor pre prezentáciu a rocker.sk bude pri tom.
Postupne vám predstavíme kapely, ktoré zahrajú na Freedom Feste 26. júla. Dúfame, že im to pomôže nájsť si svojich poslucháčov a fanúšikov.
Oslovili sme všetkých osem skupín, uvidíme, ktoré nám pošlú svoj krátky profil, fotku a prípadné video.


Volume

Nazdar people. Kapela Volume pochádza zo strednej Európy, z malej krajinky kúsok od Viedne menom Slovensko, kde osídlila mesto Trenčín.
Kapela ma 4 členov ktorí sa absolútne medicíne nerozumejú.
Majo Kratky - spev,gitara
Lupko Bobák - bicie
Janči Omelka - basa
Phill Magala - gitara

Kapela vznikla pred rokom veľmi spontánne a nenútene, čo je cítiť aj z našej hudby. Hráme živú hudbu. No dobre tak presnejšie je to Hard-Rock.

Vyhrajte CD Experiment, ktoré skupina Volume nahrala doslova v obývačke.

Prečo práve FreedomFest?

Presne pred rokom sme prvý ročník otvárali našim prvým koncertom vôbec a to nás nakoplo. Chceme aj naďalej podporovať takéto akcie pre mladé kapely ako sme my vsetci. Je to bomba že takáto akcia tu pre nás je.

Čo sa týka našich vzorov, každý z nás má niekoho iného. Napríklad Lupko má Enrique Iglesias, Janči zasa Lunetic, Phill Moravanku a Majo si veľmi obľúbil sláčikové kvarteto troch gitaristov z Kambodže. Takže mame to pestré.

Ako kapela by sme chceli našou hudbou osloviť celú zemeguľu a priľahlé planéty. Takže budúci rok máme v pláne JupiterFest a všetci ste pozvaní.

Požiadali sme kapelu o nasledovné:

Srdečné pozvanie na festival, pričom každý člen napíše len jednu vetu a musí to dokopy dávať zmysel. Zároveň ale musia použiť slová: Upomienka, Nálepka, Havko, Socha, Pentelka, Držiak, Sáčok - toľko slov, koľko členov kapely.

No asi sme sa moc rozkecali tak vás všetkých srdečne pozývame na túto skvelú akciu s názvom FreedomFest. Ako sa môžete dočítať vyššie,tak o zábavu núdza nebude.

Majo - budú na Freedome SAČKY? Keby som chcel kuckať?
Lubo - jasné, dám si UPOMIENKU a pôjdem s tebou cuckať.
Phill - a bude tam na môj kabát aj voľajaký DRŽIAK?
Janči - neboj bude tam malý HAVKO, bude sedieť pri SOCHE, počúvat Volume, popri tom bude s PENTELKOU čarbať po NÁLEPKE a nakoniec to aj tak celé oští.

spustiť videospustiť video