Festival Freedom Fest je slobodný festival pre podporu mladých začínajúcich kapiel a ostatných nekomerčných zoskupení muzikantov, či samostatných umelcov. Cieľom je vytvoriť priestor pre prezentáciu a rocker.sk bude pri tom.

Postupne vám predstavíme kapely, ktoré zahrajú na Freedom Feste 26. júla. Dúfame, že im to pomôže nájsť si svojich poslucháčov a fanúšikov.
Oslovili sme všetkých osem skupín, uvidíme, ktoré nám pošlú svoj krátky profil, fotku a prípadné video.


AC/TN

Kapelu v momentálne usadenej zostave tvoria trenčania.
Základom pre vznik boli Dodo (spev), Peter (gitara) a Kubo (sólová gitara), ktorý sa pri nadšení pre hudbu od AC/DC rozhodli vytvoriť revival tejto svetovo uznávanej hard rockovej kapely a tešiť ich muzikou aj fanúšikov na Slovensku (zatiaľ).

Momentálne v kapele hrajú este Vili (bicie, kukurice) a Bedrich (low tones).

Freedom Fest je dobrá príležitosť na open air vystúpenie, nakoľko sa momentálne v TN nenachádza moc akcií, na ktorých by sme dostali príležitosť si zahrať či uz vlastnej alebo organizátorskej iniciatívy.

Na Freedom fest sme boli pozvaní.

Požiadali sme kapelu o nasledovné:

Srdečné pozvanie na festival, pričom každý člen napíše len jednu vetu a musí to dokopy dávať zmysel. Zároveň ale musia použiť slová: Upomienka, Nálepka, Havko, Socha, Pentelka, Držiak, Sáčok - toľko slov, koľko členov kapely.

Ako sochy pri nás stáť nebudete. Havkov pre ich citlivý sluch ale radšej neberte. Na krásu publika nehľadíme, sáčky nechajte doma. Náš zvuk vás zvesí tak, že budete potrebovať na cestu domov držiaky. Upomienku za rušenie nočného kľudu rozhodne a s hrdosťou dostaneme ;-) 

spustiť videospustiť video