Warning: file_get_contents(/www/hosting/rocker.sk/www/userfiles/cache/article_full_2724.cache): failed to open stream: No such file or directory in /www/hosting/rocker.sk/www/news-single.php on line 3
Filip Hrubý - ROCKER.SK
Logo
Filip Hrubý

Filip Hrubý

Meno: Filip Hrubý

Mesto: Liptovský Mikuláš

V ROCKER.sk: od novembra 2015

 

E-mail: hruby@rocker.sk


Ako som sa sem do redakcie vôbec dostal? Dobrá otázka aj pre mňa. Najprv som na požiadanie napísal k pár koncertom svoje dojmy a zrazu som bol tu. K rockovej hudbe som sa dostal ešte niekde na strednej škole a ako väčšina som začínal pri takých klasických veciach ako Iron Maiden či Metallica, Nightwhish, ale aj Daniel Landa a určite tam boli aj nejaké oldschool rockové veci. Potom som náhodou objavil kapelu Graveworm a, bum, už to bolo, dvere do extrémneho metalu boli nenávratne otvorené.

 

Momentálne sú u mňa na prvom mieste kapely ako Lamb Of God, Arch Enemy, Five Fingers Death Punch, Amon Amarth, Butcher Babies, Rotting Christ, Obscure Sphinx, v poslednom čase mi učarovali Bathushka a Uada. Z mäkších vecí Hellfreaks a Creepshow. Z domácej scény to sú April Weeps, Holotropic, Morna, Darktimes, Feel A Curse, Doomas. Ale nebránim sa ničomu, čo má hlavu a pätu a dá sa to počúvať.

 

Celý život sa snažím posúvať dopredu, preto okrem písania reportáží som už pár koncertov dokumentoval aj fotograficky. Okrem hudby mám rád knihy, históriu, lyžovanie, občas ponaťahovať železa alebo vytĺcť sa do boxovacieho vreca, hory, prírodu. 

© rocker.sk