Brány trenčianskeho letiska sa pre punkuchytivých nadšencov otvoria už tento štvrtok 29. augusta. Sviatočný deň je ideálnym časom na návštevu benefičného festivalu PUNKÁČI DEŤOM. Nabitý program, výborná organizácia a lákavé sprievodné podujatia jeho 9. ročníka vás určite prinútia zotrvať na akcii všetky tri dni.

 

Najväčšími hudobnými lákadlami, ktoré sa na letisku v Trenčíne od 29. do 31. augusta predstavia, budú bezpochyby španielski THE LOCOS, austrálski THE RUMJACKS, americkí TOTAL CHAOS či francúzski LION’S LAW. Ale bude sa na čo pozerať aj zo slovenskej či českej scény. Charitatívnu myšlienku, teda že výťažok zo vstupného putuje nadácii Pomoc deťom v ohrozená a maličkým, ktorí to potrebujú, sa rozhodli svojím vystúpením podporiť kapely ako POLEMIC, DAVOVÁ PSYCHÓZA, HUDBA Z MARSU, ČAD, CATASTROFY, MEDIAL BANANA a desiatky ďalších.

 

Program na hlavnom pódiu doplní aj akustické pódium s interpretmi ako DÁŠA FON FĽAŠA, COPYCATS, TANGO AND CASH či TRENDY BRANDY a ďalšími. A čo čaká návštevníkov okrem hudobného programu? Tešiť sa môžu na premietanie filmov a dokumentov, svet precestujú prostredníctvom cestovateľských prednášok, pripravení všetkých roztancovať budú viacerí DJi a poetické duše si prídu na svoje pri slam poetry.

 

Už tradične bude pripravené bezplatné stanové mestečko a zabezpečené hygienické vybavenie s navýšenými kapacitami. Novinkou budú prenajímateľné uzamykacie skrinky s elektrickou zásuvkou, ktoré sa dajú zabezpečiť v predpredaji rovnako ako parkovacie miesto. Rozšírená bude gastro zóna, vratné kelímky či zaujímavý festivalový merch (tentokrát z dielne karikaturistu Martina Shootyho Šutovca) sú už samozrejmosťou. 

 

Nenechajte si ujsť nezabudnuteľnú atmosféru, skvelé vystúpenia a príjemne strávený čas s ľuďmi s dobrým srdcom. Tento rok sa očakáva nadpriemerná účasť a pri tom teda nemôžete chýbať. Vidíme sa už od štvrtku 29. augusta na Letisku Trenčín na obľúbenom festivale PUNKÁČI DEŤOM!