Nie, skôr depresia pre promotéra, ak príde na koncert 30 ľudí. Takmer. Vrátane hudobníkov. Vstupné bolo 13 €, takže v cene asi problém nebol. Pivo v „Britiši" tiež nepatrí medzi najdrahšie. V „bedni" tiež toho veľa nehrali. Tak asi protest pred domom starostu bratislavského Starého mesta proti zatváraniu barov v centre o 22. hodine? Asi!

 

Agentúra Retro.gigs Promotion umiestnila akciu 23. septembra do klubu British Rock Star. Hrala tam vychádzajúca hviezda britského undergroundu, krehká dáma s úžasným hlasom. EVI VINE má na svojom konte dva albumy …And So The Morning Comes (2011) a Give Your Heart To The Hawks (2015). Jej piesne sú rýdze, emotívne, plné lásky i bolesti, inšpirované prírodou a vzťahom príroda-človek. Jej muzika vychádza z takých mien svetovej scény, ako sú Leonard Cohen, Cocteau Twins, NIN, The Cure či The Mission.

 

Koncert bol naozaj príjemný, muzika hriala pri srdiečku a zavŕtavala sa do duší všetkých prítomných. Pri zvuku som bol prekvapený, naozaj to hralo tak, ako malo. Svetlo zodpovedalo atmosfére, ktorá sa rinula z hudby. A pokiaľ sa zatúžite zdepkovať aj nabudúce, Evi uvidíme na pódiu aj ako background vokál v rámci koncertu The Mission.