Warning: file_get_contents(/www/hosting/rocker.sk/www/userfiles/cache/article_full_1454.cache): failed to open stream: No such file or directory in /www/hosting/rocker.sk/www/news-single.php on line 3
Dajte vedieť o festivaloch, koncertoch a turné - ROCKER.SK
Logo
Dajte vedieť o festivaloch, koncertoch a turné

Dajte vedieť o festivaloch, koncertoch a turné

Go to english version

Pre organizátorov koncertov, turné kapiel a festivalov dokáže online magazín ROCKER zabezpečiť oslovenie presne cieleného publika, ktoré vyhľadáva rockovú, metalovú a punkovú hudbu. Našim čitateľom a fanúšikom na facebookovom profile môžeme vaše podujatie podať rôznymi formami:

  • pozvánka na podujatie formou článku,
  • súťaž o vstupenky, hudobné nosiče alebo merchandise kapely,
  • články formou reportáže a následná propagácia po akcii.

Všetok obsah je podporovaný z našej strany na sociálnej sieti Facebook
​Redakcia si vyhradzuje právo na redakčnú úpravu zaslaných materiálov, prípadne ich neuverejnenie.


Pozvánka formou článku

Propagácia podujatia tlačovou správou (zdarma) alebo autorským článkom. Autorský článok pripraví redakcia na základe dodaných podkladov, prípadne na základe zadania tak, aby bolo podujatie propagované zaujímavou formou. K jednému podujatiu môže byť pripravených aj niekoľko článkov, ktoré budú uverejňované postupne.

Cena: 99€ / článok, 200€ / 3 články

Súťaže

Ľudia sú hravé tvory a rockeri nie sú výnimkou. Venujte do súťaže minimálne dve vstupenky, prípadne iné ceny súvisiace s akciou. Po príprave článku a jeho zverejnení súťaž propagujeme pod každým článkom na stránke www.rocker.sk a/alebo na sociálnej sieti Facebook. 

Cena: zdarma

Reportáže

Oslovte aj fanúšikov, ktorí na vašom podujatí neboli. Ukážte im, že nabudúce si vaše akcie nesmú nechať ujsť. V reportáži podujatie priblížime textom aj obrazom. Náš tím je schopný urobiť s interpretom rozhovor, ktorý okrem článku bude propagovaný aj na facebookovom profile a Youtube kanáli

Cena: 2x akreditácia pre redaktora a fotografa

Online magazín ROCKER prevádzkuje spoločnosť Administrör s.r.o., ktorá je platcom DPH. Uvedené ceny sú s DPH.

Máte záujem? Kontaktujte nás.

 

© rocker.sk