Jedným z tradičných vrcholov večera na koncertoch Mötley Crüe je vidieť, aké napínavé prekvapenie si pripravil pre divákov so svojou zostavou bicích Tommy Lee. Ten vždy svoje bubnové sólo obvzláštni nejakou "akrobaciou".

Aktuálny kaskadérsky kúsok ale neuvidia všetci platiaci diváci "Final Tour". Je to škoda, pretože Crüecifly je vlastne zostava bubnov na húsenkovej dráhe, ktorá sa vinie ponad pódium aj divákov. Ako je vidieť na priloženom videu nižšie, konštrukcia je naozaj veľkorysá. Vďaka veľkosti a hmotnosti je jej použitie v niektorých arénach nemožné. Ich strechy nie sú konštruované na to, aby takého niečo uniesli. Znamená to, že na niektorých koncertoch aktuálneho turné bude chýbať.


Samotný Tommy to fanúšikom zdôvodnil na Tweeteri takto: "Hi guys! Want you to know certain venues cannot handle the Crüecifly! It's not our fault, their roof cannot hang the rig! It's massive!"

Mötley Crüe sú aktuálne na turné s Alice Cooperom. Je to ich posledný výlet po koncertných arénach. Skupina dokonca pred médiami podpísala prehlásenie o ukončení koncertovania na tlačovej konferencii. Priamo pre túto príležitosť napísali song "All Bad Things".

Nakoniec spomínané video s Crüecifly. Dajte do komentárov vedieť, či by ste ľutovali absenciu tejto "atrakcie", ak by ste navštívili koncert Mötley Crüe.

spustiť videospustiť video