Nie je to tak dávno, čo v apríli zavítali do Bratislavy králi goticko-symfonickej blackmetalovej dekadencie, aby svojim fanúšikom pripomenuli svoj kultový album Cruelty And The Beast. Dani Filth a jeho družina ale nenechajú Slovensko dlho čakať na ich ďalšiu návštevu. V októbri si totiž urobia na svojom turné Onto The Pallademonium zastávku v košickom Collosseu. Toto turné sa ale už nebude orientovať výhradne na ich konkrétnu minulosť. Fanúšikovia si tak užijú naživo aj skladby z najnovších albumov tejto kultovej anglickej kapely.

 

Bude to presne polroka od ich bratislavskej návštevy, keď 15. októbra CRADLE OF FILTH zavítajú na opačný koniec Slovenska do Košíc. Ich temná šou fanúšikov prevedie poslednými albumami a bude to zároveň jedna z posledných možností tento rok ich vidieť.

 

Dani Filth totiž v jednom zo svojich rozhovorov potvrdil, že sa kapela plánuje v novembri alebo decembri zatvoriť do štúdia a pracovať na svojej dlhohrajúcej novinke, ktorá by podľa jeho slov mala na pulty prísť budúce leto.

AKTUALIZÁCIA (6.10.2019): Kapela koncert zrušila.


spustiť videospustiť video