SHOW SLOVAKIA prináša na Slovensko nezabudnuteľnú veľkolepú šou. V rámci česko-slovenského turné v Bratislave vystúpi s jediným koncertom prvý svetový tanečný orchester CONCORD ORCHESTRA. Symfonický orchester sa predstaví s programom SYMFONICKÉ ROCKOVÉ HITY – PÁN TMY. Profesionálni hudobníci z rôznych regiónov sveta vystupujú pod vedením talianskeho dirigenta Fabia Pirolu.

Budú sa hrať najlepšie hity od interpretov ako: Queen, Metallica, AC/DC, Nirvana, Kiss, Deep Purple, Pink Floyd, Roxette, Linkin Park, Scorpions, Muse, Evanescence, System of a Down či Rammstein.

Hudobníci symfonického orchestra si pre vás pripravili diela slávnych hudobných skupín tak, aby Vás znovu a znovu ohromili perfektnými tónmi rockových hitov! Zároveň zahrajú všetky skladby naživo a bez hudobných stojanov. Svetelné efekty doplnené o projekciu vytvoria jedinečnú atmosféru a očarujúcu šou.


Za viac ako 4 roky existencie si symfonický orchester CONCORD ORCHESTRA získal sledovanosť viac ako milión divákov. V Petrohrade bol zaznamenaný rekord v počte návštevnosti - do Ľadového paláca prišlo viac ako 18 000 divákov. Pridajte sa k nim aj VY!

09. september 2020 - Bratislava - Eurovia Aréna (ŠH Pasienky). PÁN TMY čaká na Vás!
Dĺžka podujatia: 2 hodiny s prestávkou.
Po podujatí bude mať každý možnosť odfotiť sa s hudobníkmi orchestra.

Lístky v predaji TU. Viac info na www.showslovakia.sk

spustiť videospustiť video