ZRUŠENÉ: System Of A Down mieria opäť do Prahy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu s epidémiou koronavírusu SARS-CoV-2 bol organizátor nútený zrušiť termín koncertu skupiny System Of A Down, ktorý sa mal konať dňa 16.6.2020 v pražskej O2 aréne.

Ak nepatríte do skupiny „chránených osôb“, ktoré môžu požiadať o okamžité vrátenie vstupného, bude vám vstupenka na koncert vymenená za poukaz v minimálne rovnakej hodnote, aká je pôvodná hodnota zakúpenej vstupenky. Tento poukaz môžete využiť na nákup vstupeniek na niektorú z akcií organizovaných spoločnosťou LIVE NATION CZECH REPUBLIC, s.r.o. a je platný do 31. októbra 2021.


Pôvodný článok

Po troch rokoch sa do Česka vracajú, dá sa povedať, že už legendárni a kultoví SYSTEM OF A DOWN. Od svojho založenia v roku 1994 táto americko-arménska formácia s piatimi štúdiovými albumami na konte nikdy svojich fanúšikov nesklamala. Ich koncerty sú nezabudnuteľné. Azda aj preto sa radia medzi najúspešnejšie kapely na svete. Koniec-koncov len málo metalových kapiel dosiahne taký komerčný úspech ako System Of A Down. Kopa ocenení a obrovské množstvo predaných albumov tento fakt iba podčiarkujú.

Napriek tomu, že sa hudba tejto kapely zvykne označovať všelijako, ich samotných hudobné škatuľkovanie nezaujíma. „System Of A Down pre mňa nie je progresívna kapela. Ale nie je to ani typický popový projekt. Rozhodne našej hudbe venujeme pozornosť, aby sme sa uistili, že to nie je niečo, čo už niekto predtým počul.“ Hovorí spevák Serj Tankian a basgitarista Odadjian dodáva: „Môžete nás porovnať s kým chcete. Je mi to jedno. Porovnávanie a hudobné škatuľkovanie nemajú na túto kapelu žiadny vplyv. Fakt je fakt. Sme tým, kým sme.“

Koncert kapely System Of A Down si môžete prísť užiť do pražskej O2 Areny 16. júna 2020. Túto šou odohrajú páni v pôvodnom zložení. Ich špeciálnym hosťom bude brazílska formácia EGO KILL TALENT, ktorá nedávno vydala svoj druhý album.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *