Zrátanie hriechov od Trivium sa blíži

Floriďania TRIVIUM sa opäť hlásia o slovo novým albumom The Sin And The Sentence, ktorého oficiálne vydanie sa nezadržateľne blíži. Už len párkrát sa vyspíme a budeme si môcť novinku vypočuť celú. Ale zatiaľ pribudla aspoň ďalšia ochutnávka.

 

Že Matt Heafy a jeho gang opäť zmutovali na niečo iné, než sme boli u nich zvyknutí, sme dostali možnosť počuť už pri skladbách The Sin And The Sentence a The Heart From Your Hate. Rozhodne pri nich cítiť uberanie sa veľmi dobrým smerom. Možno aj preto, no pravdepodobne skôr kvôli blížiacemu sa 20. októbru, kedy nahrávka The Sin And The Sentence konečne pohladí naše uši v celej svojej kráse, sa štvorica z Orlanda rozhodla i tretíkrát potvrdiť zvuk novej nálože. Urobili tak prostredníctvom skladby Betrayer, ktorá sa čerstvo objavila na internete.

 

Tak ako zvyšné dve piesne, čo zatiaľ ponúkli z nadchádzajúceho albumu, táto je tiež iná ako zvyšok ich doterajšej tvorby, ale zato rovnako vynikajúca. Vidno, že The Sin And The Sentence bude mať znova vlastné čaro a ani my si ho určite nenecháme ujsť, aby sme vám mohli prezradiť, či naše očakávania neboli privysoké.


Použité zdroje:
Foto: Warner Music

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *