Zoznámte sa so ZOZNÁMTE SA

Hneď na úvod veľké odhalenie. Nie, Zoznámte sa nie je názov novej kapely a nie je to ani nejaká trápna relácia na zoznamovanie nezadaných (poprípade zúfalo nezadaných), no na zoznamovanie slúžiť bude. Konkrétne na zoznamovanie sa so slovenskými kapelami a interpretmi.

 

Zoznámte sa je nový projekt, ktorý vzniká pod záštitou Kultúrnych zariadení Petržalky (KZP) a pod odborným a moderátorským dohľadom Martina Sarvaša. Novinka, aká v pripravovanom prevedení nemá na Slovensku obdobu, má mať podobu moderovaných koncertov. Premiérový diel sa uskutoční 30. januára v Dome kultúry Zrkadlový háj v Bratislave – Petržalke, nasledujúce budú vždy s päť až šesťtýždňovým odstupom.

  

Ako prvá bude na zoznámenie ponúknutá mladá, no veľmi zaujímavá bratislavská heavy bluesrocková kapela ACES. Skupina už stihla získať niekoľko ocenení – druhé miesto na súťaži Radegast Líheň (CZE), dostala sa do finále EVN Band Contest (AUT) a aktuálne je nominovaná na cenu ZAI (Zväz autorov a interpretov) v kategórii Objav roka.   

  

Oceňujeme každú prezentáciu (nielen) mladých slovenských hudobných nádejí a dúfame, že Zoznámte sa bude fanúšikmi navštevované, obľúbené a vydrží čo najdlhšie. Vstupenky na túto akciu kúpite v pokladniach KPZ (DK Zrkadlový háj, DK Lúky) a v sieti Ticketportal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *