Zoznámte sa, prosím, rockerky z K2 šokujú krvavým klipom

Rockerky z českého Hradca Králové nedávno natočili hororový klip k úvodnej skladbe „Neprominu“ z nového albumu „Odejdeš“, v ktorom neverný muž skončí zle-nedobre.

Klip sa natáčal koncom marca na statku v českom meste Tábor, ktorý kedysi slúžil ako veterinárna ambulancia. Túto lokalitu vybral Honza Míka, a rovnako sa ujal scenára, réžie, kamier a aj postprodukcie.

„Je to trošku hororový videoklip a možno nás zakážu, ale kto nepochopí, že ide o čierny humor s dávkou nadsadenia a sebairónie, nech si ten klip radšej ani nepúšťa,“ hovorí gitaristka Klára.

„Rovnako ako pri minuloročnom natáčaní ‘Ružovej’ sme sa aj teraz skvelo bavili. Bola to fakt sranda, čoho dôkazom sú aj fotky,“ dopĺňa Miša, ktorá v K2 hrá na basgitaru.

„Trošku sme sa tej ‘masakry’ obávali, ale po filmovej stránke je výsledok skvelý. Vyberali sme z troch scenárov, ktoré pripravil Honza a nakoniec sme sa rozhodli pre tú najtvrdšiu verziu, ktorá sa k skladbe ‘Neprominu’ hodí,“ dodala bubeníčka Monča.

Reakcie ľudí budú podľa dievčat rozporuplné a nečakajú, že sa ich nový klip bude vysielať pred 22 hodinou. „Keď vidíme realitu, ktorá panuje v našej spoločnosti, tak náš videoklip je skutočne len zábava. Určite nejde o nabádanie k hrozným činom, ide iba o nešťastné dievča, ktoré opustil frajer kvôli inej,“ vysvetľuje Miša.

Klip „Neprominu“ mal premiéru 1. mája a od tej doby má na kanáli YouTube viac ako 13 tisíc prezretí. To, či je naozaj taký hororový, posúďte sami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *