Zotavujúci sa Ozzy teší fanúšikov novinkami

Čakali sme vyše deväť rokov. A potom sa to stalo. OZZY OSBOURNE si strihol jednu spoluprácu s raperom menom Post Malone a následne ohlásil, že to v ňom nakoplo tvorivú inšpiráciu a môžeme očakávať nový album. Len pár týždňov po tomto vyhlásení daroval Princ temnôt svojim fanúšikom prvý singel. Väčšina z nás je síce u Ozzyho zvyknutá na niečo iné, ako ponúka Under The Graveyard, ale prečo nedať šancu zmene? Skladba je žánrovo pestrá a ťažko definovateľná. Uvidíme, či taký bude aj celý album.

 

„Práve dokončil album, ktorý vyjde v januári,“ prezradila predbežný dátum vydania Ozzyho novinky jeho manželka Sharon, ktorá sa vyjadrila aj k spomínanej piesni Take What You Want s Post Malonem. „Vedie si dobre. Je v Top 40 a šplhá sa vyššie týždeň čo týždeň. Dosť ho to nakoplo, pretože sa začínal cítiť absolútne zbytočný.“

 

Podľa Sharon mával Ozzy slzy na krajíčku vždy, keď v televízii videl niečo v súvislosti s kapelami na turné, hudobnými dokumentami a podobne, pretože on musel kvôli zdravotnému stavu zrušiť všetky tohtoročné koncerty. „Dostal sa do fázy – Chýba mi môj život. Chcem ho späť! – Bolo toho na neho veľa. Ale dostáva sa z toho a vráti sa,“ ukončuje Sharon.

 

„Nemôžem sa dočkať, kedy znovu pohnem zadkom. Ale musíte byť trochu trpezlivejší. Chcem byť na sto percent pripravený vyraziť, poriadne to na vás rozbaliť a vystreliť vás z topánok. Neodchádzam do dôchodku, stále koncertujem a tiež tu je nový album. Všetkým fanúšikom úprimne ďakujem za trpezlivosť a lojalitu. Milujem vás,“ odkazuje samotný Ozzy, ktorý vystúpi v Prahe v spoločnosti Judas Priest 13. novembra 2020. Snáď sa môžeme tešiť už aj na skladby z jeho albumovej novinky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *