Zmeny v The Dead Daisies

Smutným údelom superskupín, alebo ak chcete all stars bands, bývajú časté zmeny zostavy. S niečím takým sa musela supergroup THE DEAD DAISIES vysporiadať už viackrát. Avšak prvýkrát sa stalo to, že skupinu opustili naraz dvaja členovia.

 

The Dead Daisies vydali 28. 1. 2016 krátke vyhlásenie: „Dámy a páni, The Dead Daisies vítajú na poste sólového gitaristu Douga Aldricha a prajú Richardovi Fortusovi a Dizzymu Reedovi všetko najlepšie.“

  

Je teda pravdepodobné, že minimálne Dizzy sa objaví pri reunione Guns N‘ Roses. Nový gitarista Doug Aldrich sa už zapojil do nahrávania nového albumu The Dead Daisies, nasledovníka Revolución (2015), v štúdiu v Nashville. Doug sa tak po dlhšom čase stretne so svojimi bývalými spoluhráčmi zo skupiny WHITESNAKE Brianom Tichym (bicie) a Marcom Mendozom (basgitara). Na nahrávaní sa, samozrejme, podieľajú aj zvyšní členovia kapely John Corabi (spev) a David Lowy (gitary). Za producenta novinky si „sedmokrásky“ vybrali Martiho Frederiksena, ktorý už produkoval okrem iného aj albumy  AEROSMITH a MÖTLEY CRÜE.

  

My držíme palce nielen Richardovi a Dizzymu, ale aj skupine The Dead Daisies pri práci na novom albume a pripájame odkaz Douga Aldricha fanúšikom.

   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *