Zimná metalová nádielka od Behemoth, Abbath, Entombed A.D. a Inquisition!

Vo februári budúceho roku čakajte pekelnú návštevu! V Prahe sa chystá večierok najtvrdšej muziky – Europa Blasfemia – The Extreme Metal Tour Of 2016!

Headlinerom toho večera bude BEHEMOTH. Charizmatický frontman NERGAL doviedol túto kapelu až na vrchol rebríčku najtvrdšieho death metalu. Tešme sa spoločne na masívny koncertný akt, ktorý kapela podporí zahraním noviniek z albumu „The Satanist“.

ABBATH – to je meno prvej kapely, ktorá vystúpi spolu s Behemoth. Formácia založená na koreňoch pôvodných Immortal, o ktorých sa viedli dlhé ťahanice. Boj vyústil do toho, že kapela skončila a líder Abbath tak mal čerstvo pripravený materiál na založenie novej kapely.

ENTOMBED A.D., predstavitelia švédskeho death metalu, nám na koncerte predstavia novinky z aktuálneho albumu.

Štvrtou kapelou tohto extrémneho večera je INQUISITION a aj títo muzikanti nám zahrajú ich posledný album “Obscure Verses For The Multiverse”. 

4. februára 2016 sa všetci stretneme v Prahe v priestoroch MeetFactory. Vstupenky za 690,- Kč objednávajte cez www.mastersofrock.cz, prípadne osobne v Masters of Rock Café v Zlíne alebo cez TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

Zimná metalová nádielka od Behemoth, Abbath, Entombed A.D. a Inquisition!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *