Zbojníci Catastrofy vydávajú nový album

Zbojníci apokalypsy CATASTROFY sú s novým albumom Besnota na svojej druhej lúpežnej výprave plnej hudobného besnenia a textov ostrých ako valaška. Druhý album bratislavskej skupiny, ktorá sa postupnými krôčikmi vypracovala do pomyselnej extraligy československej tvrdej rockovej či metalovej scény a zároveň stvorila v dnešnej dobe ťažko uveriteľný fenomén. Ten rezonuje naprieč celou poslucháčskou obcou viacmenej bez rozdielu žánrov. 

 

Catastrofy stvorili kult, za ktorým sú hodiny a hodiny driny v skúšobni, X vystúpení v tých najzapľutejších kluboch, veľakrát pre pár platiacich. Kult, keď sa chlapčenské sny o veľkej kapele vďaka tvrdej práci menia v skutočnosť a ktorému ide celé osadenstvo tohto neuveriteľného hudobného ansáblu oproti doslova míľovými krokmi.

Novinka vznikala v marci a apríli tohto roka. Besnota obsahuje trinásť skladieb, ktoré vás opäť zvalcujú typickým štýlom bratislavských zbojníkov. Jednoducho nebudete mať pri počúvaní šancu vydýchnuť si a je jedno, či siahnete po klasickej CD verzii, ktorá už je na svete, alebo si radšej počkáte, kým bude vinyl. Takže už zostáva iba, ich vlastnými slovami: ,,Zaradiť! Zoradiť! Zakasať! Zaviazať! Nabrúsiť! Preleštiť! Vyčúrať! Zamazať! Počúvať!“

 

Tracklist:

 1. Špinavá hra
 2. Príručka mladých zbojníkov
 3. Jebem vaše idoly
 4. Len slová
 5. Malinový džem
 6. Posledný na zemi
 7. A.D.A.B. (All Drábs Are Bastards)
 8. Hôrni chlapci
 9. Hurá, vojna!
 10. Morava
 11. Habaďúra
 12. Obyčajná kurva
 13. Luciferov papek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *