Záver novembra prinesie Metalový Dzivočák

Pre všetkých metalových divočákov a diviačice bude v predposlednú novembrovú sobotu večer akcia, kde sa všetci nadšenci čierneho aj smrtiaceho kovu môžu riadne vyšantiť a bude sa aj krstiť nový album. 23. novembra sa v bratislavskom klube Randal bude konať Metalový Dzivočák.

 

Organizujú ho a, samozrejme, tu aj vystúpia malackí DOWN TO HELL. Táto kapela je známa svojím prerozprávaním rozprávok o drakoch a princeznách zaodených do čierneho kovu.

 

Ďalšou blackmetalovou bandou budú brnianskí ETERNAL DAMMNATION. Spolu s nimi spoza rieky Moravy  prídu aj melodickí deathmetalisti VANGUARD.

 

PSEUDOSAPIENS je tá banda, čo si v tento večer pokrstí svoj v poradí druhý album s názvom Tlenie. Sami seba definujú ako pseudometal z Revúcej, ale určite to nebude s nimi až také strašné, keď o jednu gitaru a vokál sa im stará Jožko Kováč, ktorý pôsobí aj v Bloody Redemption či Pyopoesy. V tejto kapele si vybral umelecké meno Falusoid.

 

Aby sme tu nemali len samú vlastnú tvorbu, ale aby sa tu zahralo aj niečo, čo poznajú všetci z väčších pódií, GUARDIANS OF ASGAARD zahrajú skladby Amon Amarth.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *