Lacuna Coil predstavuje vlastnú kartovú hru

Stopka pre živé vystúpenia a všemožné obmedzenia bránia muzikantom vykonávať plnohodnotne svoju prácu, a tak kapely skúšajú zaujať fanúšikov aj iným spôsobom. Napríklad stolovou kartovou hrou.  
Podobne to robí aj kapela LACUNA COIL. Hra má názov Horns Up! a môžu ju hrať až 9 hráči. Vydanie hry sa plánuje ešte tento rok približne v jesennom období.

Horns Up! sa odohráva na koncerte LACUNA COIL, kde sú hráči ako účastníci na koncerte a musia sa prebojovať až k pódiu.

Hráčske pravidlá sú veľmi jednoduché. Za ilustráciami celého projektu stojí talentovaná Sara Forni, ktorá má za sebou množstvo podobných projektov.

Nie je to prvýkrát, čo LACUNA COIL načiera do herného sveta. Objavili sa v komiksoch o Batmanovi a zúčastnili sa udalostí Lucca Comics & Games.

Kartová hra Horns Up! sa vytvára v spolupráci Labmasu Games a je možné zarezervovať si ju. Zároveň je možné zúčastniť sa kampane na hru, ktorá bude zbierať finančné príspevky fanúšikov z celého sveta. Čím viac bude záujmu a príspevkov, tým bude hra ponúkať viac možností vo finálnom prevedení.  

Samotná kampaň na platforme Kickstarter ponúka viac informácií a pútavé video, ktoré láka fanúšikov LACUNA COIL na netradičný formát.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *