,,Zatknutý“ Marilyn Manson

Keď sa MARILYN MANSON zúčastňoval ako vystupujúci Impact Music Festivalu, zrejme nemal potuchy, že by bolo lepšie nechať si make up aj po tom, čo zíde dolu z pódia. Ušetril by si tak problémy.

 

Ale ako začali všetky otázky? Stačilo iba to, aby Marilyn pridal na Instagram dve videá, pričom v prvom fajčil a pridal k nemu popis: ,,Nemám rád drogy.“, zatiaľ čo v druhom mu policajt zakladá putá s popisom: ,,Ale fízli majú radi mňa.“ Oba posty veľmi zmiatli fanúšikov, ktorí hneď začali bombardovať miestnu políciu s otázkami ohľadom toho, čo sa vlastne stalo. Polícia sa rýchlo vyjadrila, aby predišla zbytočným zmätkom, že speváka hneď pustili a neskôr na Facebooku humorne vysvetlili situáciu.

 

,,Dôstojník Curtis Grenier, ktorý obvykle počúva len Enyu a trochu Oasis, bol vyslaný do zákulisia počas Impact Music Festivalu. Nespoznal pána Mansona bez make upu, ktorý máva na pódiu – ospravedlňujeme sa. Neskôr, keď sa blížil Rob Zombie (ktorý vystúpil v rámci toho, že je aktuálne na turné s Mansonom), dôstojník Grenier počul, ako povedal – ,,Nikdy som ho nevidel vo Walking Dead, takže netuším, čo je za problém.“ Pohovorili si s Grenierom a v dohľadnej budúcnosti ho prepustili z povinností byť v zákulisí počas koncertov. Náčelník určil, že Grenier môže pracovať v zákulisí akurát tak počas Lord Of The Dance alebo čohokoľvek spojeneného s Disneym. Držte si ruky pri tele, nedotýkajte sa cudzích vecí a buďte na seba milí. Vždy tu budeme. S prekrásnymi ľuďmi.“

 

Čo vyzeralo ako katastrofa, sa nakoniec ukázalo ako celkom vtipný omyl. Hoci Marilyn sa aspoň z počiatku určite nesmial.


Použité zdroje:
Foto: dazeddigital.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *