Zástupcovia štyroch štátov na koncerte Rage

To, že RAGE sa opäť prídu ukázať na slovenskú pôdu, nie je pre nás už žiadna novinka. Martinským KD Záturčie zatrasú 18. novembra. Otázne však bolo, kto im bude robiť spoločnosť. Koncertnú zostavu okrem Nemcov budú tvoriť  Briti MONUMENT, Austrálčania DARKER HALF a Slováci EUFORY.

 

Rage hrajúci heavy/speed/power metal nie sú žiadni nováčikovia, veď na pódiách to roztáčajú už tri desiatky rokov. Prešli si personálnymi zmenami a v súčasnej zostave Marcos Rodriguez (gitara), Vassilios „Lucky“ Maniatopoulos (bicie) a, samozrejme, Peavy Wagner (spev, basgitara) vydali v júni tohto roka album The Devil Strikes Again. Podľa neho pomenovali aj turné The Devil Tours Again.

 

Heavy metal hrajú Monument z Veľkej Británie. Presne v ten istý deň ako Rage vydali svoj posledný album Hair Of The Dog. Okrem neho majú na konte ešte jeden album a EP. O sedem dní skôr ako Rage a Monument vydali svoje EP Classified Darker Half. Do Martina prinesú dávku austrálskeho thrash/power metalu. Že by sa na jedno pódium s Rage mali postaviť aj martinskí Eufory, sme tušili podľa klebiet už skôr, no teraz je to už viac ako isté. Predvedú zahraničným kolegom, ako sa hrá kvalitný metal na Slovensku.

 

Lístky sú za veľmi prijateľnú cenu dostupné v sieti Ticketportal alebo v Rockshope v Martine.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *