Zakk a Ozzy to opäť dali dokopy

Všetko zlé je na niečo dobré. Toto pravidlo sa opäť potvrdilo aj v rockovom svete. Fanúšikov fenomenálneho gitaristu Zakka Wyldea, hlavne tých európskych, zarmútila správa, že jeho kapela ZAKK SABBATH (Black Sabbath Tribute) na tohtoročnom vizovickom festivale Masters Of Rock nevystúpi, ako bolo pôvodne naplánované.

 

Na druhej strane je tu ale tá dobrá správa. Šumy, ktoré sa začali šíriť rýchlosťou svetla od zrušenia spomínanej šou medzi fanúšikmi, sa totiž nedávno potvrdili. Zakk sa vracia na post gitaristu v skupine OZZYHO OSBOURNEA. Pri príležitosti tridsiateho výročia ich spolupráce budú Zakk s Ozzym toto leto spoločne brázdiť Ameriku. Zakk začal s Ozzym spolupracovať už v roku 1997 a posledný sólový album, na ktorom s ním pracoval, bol Black Rain z roku 2006.

 

To, či sa Zakk bude podieľať aj na novej doske, ktorú Ozzy plánuje na rok 2018, zatiaľ oficiálne oznámené nie je. Naposledy sa ich cesty rozišli údajne práve preto, že Ozzymu sa zdalo, že sa nové skladby začínajú až príliš podobať na hudbu Zakkovej kapely BLACK LABEL SOCIETY. 


Použité zdroje:
rockandpop.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *