zakázanÝovoce chystá turné, predstaví čerstvý album

Nabitý jesenný program chystá skupina zakázanÝovoce. Na Mercedes Benz Live Space tour 2014 predstaví svoje nové CD s názvom Automat na lásku.

K novému albumu už stihli vyjsť dva single. Prvý s názvom „Nikdy nezapomenem – Nikdy nezabudneme“ mal premiéru začiatkom tohto roka a vznikol počas turné s kapelou Zoči Voči. Druhý singel vyšiel v júni a nesie rovnaký názov ako pripravovaný album Automat na lásku. Vypočuť si ho môžete nižšie. Z nového, v poradí piateho albumu dýcha viac melódií než z predchádzajúcej tvorby.

„Na albume sme pracovali takmer rok a veríme, že to na pesničkách bude počuť. Predsa len, už nemáme 20 rokov a ťažko by nám niekto uveril, že nás baví stále skladať dokola tie isté 4 akordy. Základ jesenného playlistu ale, samozrejme, budú tvoriť staré osvedčené kusy a k nim prihodíme 4-5 noviniek,“ sľubuje spevák Pišto. CD Automat na lásku by malo byť vydané začiatkom októbra.

Na jesennom turné sa spolu s kapelou zakázanÝovoce predstaví aj česká rocková špička Imodium, ale koncerty podporia aj hostia – Fortix, On The Way a česká legendárna kapela Lety Mimo. V rámci tour sa kapely zastavia na Slovensku, v Čechách a v Poľsku. U nás si ich môžete pozrieť 30. októbra v Bratislave, 31. v Nitre a 1. novembra v Banskej Bystrici. Jednotlivé vystúpenia budú doladené vlastnou scénou, a to skupiny smeruje vyššie, dodáva im výraznejší image a prinesie aj lepší zážitok z koncertu.

Vstupenky na koncerty je možné zakúpiť v sieti predpredaj.sk.

Viac informácií sledujte na:

http://www.zakazanyovoce.cz
https://www.facebook.com/zakazanYovoce

zakázanÝovoce chystá turné, predstaví čerstvý album

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *