Zahraničné klipové novinky

November sotva začal a už je vonku niekoľko noviniek. Za pozornosť určite stojí aj pár videí z októbra. Tu je niekoľko z nich.

Bring Me The Horizon – True Friends

Pokiaľ máte radi klipy s príbehom, potom si True Friends zamilujete. Je to v poradí druhé video k albumu That’s The Spirit, ktorý BRING ME THE HORIZON pustili von v septembri. Prvým bolo Throne rovnako s pomerne zaujímavým klipom. V tomto prípade sa chalani zamerali na priateľstvo. Urobili to prostredníctvom chlapíka, čo kryl zločin milovanej osoby a nakoniec na to doplatil. Pokiaľ sa človek trochu zamyslí nad celým týmto spojením pesničky a videa, uvedomí si, aké je vo svojej podstate skvelé a zároveň desivé. Pretože faktom zostáva, že nech ste si s kýmkoľvek akokoľvek blízki, nikdy neviete, čo od danej osoby môžete čakať.

Five Fingers Death Punch – Wash It All Away

Malé nahliadnutie do zákulisia a ochutnávka koncertu FIVE FINGERS DEATH PUNCH sa stali videom pre druhý singel z ich nového albumu Got Your SixSkladba Wash It All Away patrí v kategórii brutálnosti do strednej línie, keďže u týchto chlapíkov ste určite zvyknutí aj na omnoho tvrdšiu nálož. Klip je však zaujímavý, no žiadna novinka. Je v ňom vidno ako entuziazmus kapely, podobne i šialenstvo fanúšikov, ktorí si vystúpenie dokonale užívajú. Ako napokon v každom podobnom videu.

Bullet For My Valentine – Venom

Niekedy je dobré nechať minulosť minulosťou. To je odkaz skladby od BULLET FOR MY VALENTINE. Treba si dávať pozor na spomienky, lebo inak vás začnú pomaly zabíjať ako jed. Aj keď zlomené srdce bolí, raz sa zahojí a netreba sa k tomu vracať, lebo sa človek opäť len trápi. Pesnička pochádza z tohtoročného albumu kapely, ktorý nesie rovnaký názov, teda Venom. Prvýkrát sa na ňom objavuje aj ich nový basák, Jamie Mathias. Mathias nahradil Jasona Jamesa, ktorý vo februári opustil kapelu.

 

Fall Out Boy – Irresistible

Prečo mať k jednej pesničke jedno video, keď môžu byť dve? Hoci k Irresistible je oficiálny klip vonku už niekoľko mesiacov, FALL OUT BOY napriek tomu urobili ešte jednu verziu. Ale nielen klipu. Ku skladbe k sebe prizvali Demi Lovato. Tak či onak, stále znie rovnako a Lovato si možno ani nevšimnete. Vo videu si však tentokrát pre zmenu nezahrala basketbal kapela, ale hlavnú úlohu prenechali štvornohému chlpáčovi.

Simple Plan – I Don’t Wanna Go To Bed

SIMPLE PLAN sa ešte nechcelo ísť spať, tak v októbri na chvíľu vybehli na pláž. Dúfajme, že im nebola zima. Natočili tam video v štýle Pobrežnej hliadky. Dámy teda poteší pohľad na polonahých členov kapely. No páni budú zrejme sklamaní, lebo Pamelu Anderson tu neuvidia. Budú si musieť popásť oči na mladších ročníkoch. Je zarážajúce, prečo takýto klip vyšiel až na jeseň. Každopádne, určite vám pripomenie horúce letné dni, keďže teraz si horúčavy môžete užívať akurát pri vyhriatom radiátore alebo možno tak pri partnerke či partnerovi v posteli.

Lindemann – Fish On

Till Lindemann je rovnako skvelý výstredný aj pri svojom novom projekte ako aj pri Rammstein. Tentokrát sa vybral na trochu netradičnú rybačku. Tak, ako predchádzajúce video viac potešilo dámy, toto naopak skôr ulahodí pánom. Lindemann so svojou partou totiž neloví ryby, ale divožienky, ktoré si nakoniec zotročí. Nakoniec mu však utečú. Nič nie je ponechané na predstavivosť, lebo divošky sú takmer nahé. Klip má teda aj nádych erotiky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *