Z Heroínových denníkov bude grafický román

Kniha bývalého basgitaristu Mötley Crüe NIKKIHO SIXXA Heroínové denníky z roku 2008 je jedno z najlepších rockových čítaní. Autentické zápisy z Nikkiho denníka z roku 1987, kedy bola na vrchole nielen sláva kapely, ale aj jeho drogová závislosť, sú doplnené súčasnými komentármi zainteresovaných osôb. Okrem toho, že k tejto knihe existuje aj soundtrack od Nikkiho terajšej kapely SIXX:A.M., sa jeho dielo dočká aj grafického spracovania.

 

Knihu v takejto podobe vydá vydavateľstvo Heavy Metal, ktoré nedávno odhalilo plány aj na vydanie komiksovej série s maskotom Iron Maiden Eddiem. „Heroínové denníky boli pre mňa vždy hlboko osobné. Takže keď prišiel nápad s grafickým románom založeným na tomto príbehu, kto by bol lepší partner ako ikonická značka Heavy Metal? Ako dieťa som vyrastal s čítaním ich magazínu,“ hovorí autor knihy Nikky.

 

Sixx ďalej povedal, že je zapojený do každého kroku projektu – od príbehovej linky až po prevedenie. Heroínové denníky v takejto podobe vraj prerozprávajú príbeh z iného uhla. Basgitarista tiež dúfa, že si každý toto spracovanie užije rovnako, ako si on užíval dávať ho pre svojich fanúšikov dokopy. Ukážka grafického románu už bola pred pár dňami dostupná na Comic Cone v San Diegu.

Z Heroínových denníkov bude grafický román

Jedna strana z pripravovaného grafického románu


Použité zdroje:
teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *