Z Dylanovho klopania na nebeskú bránu sa už dá aj napiť

Ďalší z rockových umelcov sa môže popýšiť fľaškou alkoholu, ktorá súvisí s jeho osobnosťou. BOB DYLAN totiž odštartoval predaj troch druhov whiskey, ktoré vznikli vďaka spolupráci s Marcom Bushalaom. Dylenove whiskey sa budú predávať pod jednotnou reklamnou značkou Heaven’s Door.

 

Chceli sme obaja vytvoriť kolekciu amerických whiskey, ktoré by svojím spôsobom rozprávali príbeh,“ povedal Dylan pre The New York Times. „Desiatky rokov som cestoval a mal som možnosť ochutnať to najlepšie, čo ponúka svet whiskey. A táto whiskey je skvelá.“

 

„Dylan má kvality, ktoré skvele kooperujú s whiskey. Je autentický. Je to pravý Američan. Robí veci tak, ako ich robiť chce. Všetky tieto atribúty by mala mať aj prémiová whiskey,“ vysvetľuje Bushala.

 

„Whiskey Heaven’s Door je plná zmyselnej oslavy umenia, hudby a chutí – inými slovami života,“ píše Heather Greene. „Za výrobou týchto fliaš je cítiť konkrétny zámer, zapálenie a skúsenosť – od krásneho balenia až po tekutinu vo vnútri. Myslím, že Bob Dylan si do svojho mimoriadne pôsobivého životopisu, môže pripísať ďalší úspech.“

 

Spomínaná trojica whiskey je už teraz držiteľom niekoľkých ocenení vrátane troch medailí z tohtoročnej súťaže v San Franciscu.


Použité zdroje:
loudersound.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *