Z debutového mini albumu The Lower Levels of Sentience skupina Astriferous pustila prvú skladbu

Metalisti Astriferous predstavili novú skladbu s názvom „Myriad of Grotesquerie“, ktorá je prvým zverejneným kúskom z pripravovaného debutového mini-albumu The Lower Levels of Sentience, ktorého vydanie je v pláne 7. august cez Me Saco Un Ojo Ojo Records, a to na 12 palcovom vinyle. Pulverised Records sľúbili, že sa postarajú o vydanie materiálu na CD a Desert Wastelands Productions ponúkne album na páske.

Skladbu „Myriad of Grotesquerie“ si vypočujte nižšie.

Astriferous vznikli v roku 2018 na Kostarike a prakticky okamžite sa pustili do práce na albume, ktorý je fanúšikmi mimoriadne očakávaný. Zopár členov súbežne fungovalo v kapele Bloodsoaked Necrovoid, a tak nie je žiadnym prekvapením, že prvá nahrávka Raise High the Scepter of Indulgence bola ukážkou nesmiernej kvality.

Mini-album bude obsahovať štyri skladby v celkovej dĺžke 21 minút, a to „Ghost Universe,“ „Exercises in Tantric Sorcery,“ „Myriad of Grotesquerie,“ a „Necrohallucination“. Metalový kvartet čerpal inšpiráciu z rôznych zdrojov, aby vytvoril toto desivé dielo plné skrytej energie, groteskných zvratov a nezvyčajných pulzovaní. Skrátka, ide o pravý a poctivý deathmetal plný zlovestnej atmosféry a bezmedznej morbídnosti.

Z debutového mini albumu The Lower Levels of Sentience skupina Astriferous pustila prvú skladbu
Z debutového mini albumu The Lower Levels of Sentience skupina Astriferous pustila prvú skladbu

Album The Lower Levels of Sentience však nemožno rezolútne označiť ako „old school“, avšak nemožno ani povedať, že ide o „new school“.

Novú skladbu „Myriad of Grotesquerie“ si môžete vypočuť TU a na tomto linku si zároveň môžete objednať aj vinylové prevedenie celého albumu. 

Tracklist The Lower Levels of Sentience:

  1. Ghost Universe [4:37]
  2. Exercises In Tantric Sorcery [4:34]
  3. Myriad Of Grotesquerie [4:20]
  4. Necrohallucination [6:59]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *