Wyman si so Stones už nikdy nezahrá

Pôvodný basgitarista legendárnych The Rolling Stones Bill Wyman už nikdy viac nebude s kapelou hrať, povedal to v rozhovore pre Huffington Post.

Wyman, ktorý hral s kapelou v rokoch 1962 až 1993, hosťoval na jednom z jej londýnskych koncertov v novembri minulý rok, keď The Rolling Stones oslavovali 50. výročie svojej existencie. Teraz vyhlásil, že už nikdy viac nebude mať záujem objaviť sa s kapelou na pódiu, pretože má “na práci lepšie veci”.

Jediné pekné na celej tejto veci bolo to, že moje deti ma videli na pódiu so Stones

„Jediné pekné na celej tejto veci bolo to, že moje deti ma videli na pódiu so Stones,” povedal. „Kapela ma požiadala, aby som si s nimi zahral, tri dni sme spolu jammovali, bol som do toho skutočne zažratý. Ale keď prišlo na vec, chceli odo mňa, aby som odohral len 2 pesničky. A to ma skutočne sklamalo,“ dodal Wyman.

„Vždy som si opakoval, že nikdy nemožno vstúpiť do tej istej rieky dvakrát, že veci už nikdy nebudú také ako predtým. Ak sa chcete vrátiť späť a obnoviť s niekým vzťah, nebude to fungovať. A to isté je to aj v hudobnom zväzku. Proste to nejde,“ vysvetlil basgitarista.

https://youtube.com/watch?v=u6d8eKvegLI

Na záver interview muzikant ešte poznamenal, že to, čo sa stalo, bola iba jednorazová záležitosť. „Päť minút. OK, nikdy viac. No neľutujem to, stále sme skvelí priatelia.“

Aktuálne sú „Valiace sa Kamene“ na svojom turné s názvom ’50 & Counting‘ a jedným z hostí bola aj populárna speváčka Katy Perry, s ktorou si Mick Jagger zaspieval duet ‚Beast Of Burden‘ na show v Las Vegas začiatkom tohto mesiaca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *