Winterfest v Čadci pomôže dobrej veci

Benefičnú akciu organizujú členovia a rodina okolo kapely IMMERSION. Okrem nich zahrajú na akcii RUST2DUST, RAMCHAT, ALL AGAINST NOTHING a A ČO TERAZ?.

 

24. februára sa v Silent Aréne Čadca bude hrať pre dobrú vec. ,,Ide o benefíciu, kde podporíme malého chlapca Adama, ktorý bojuje s detskou mozgovou obrnou a epilepsiou. Chceme ukázať, že nie sme len tie hovädá, ale prosto máme srdcia a metalom sa dá pomôcť,“ hovoria chlapci z Immersion. Výťažok bude použitý na rôzne masáže, rezonancie, hipoterapie a podobne.

 

Rust2Dust je fanúšikom tvrdej hudby známe. Predskakovali Limp Bizkit, hrali na Wackene a odohrali aj miniturné s Lamb Of God. All Against Nothing zahrajú určite aj niečo z debutového albumu Falošná sloboda. Partička z Oravy hrajúca metalcore určite rozprúdi krv v žilách.  

 

Okolo Ramchatu je v posledných dňoch horúco. V lete pocestujú na francúzsky, veľkými menami nabitý Hellfest. Gitarista Hirax sa k účasti na tomto prestížnom festivale vyjadril: „Síce hráme na poslednom stagei v Hell city na Hell stage, ale na druhej strane nám dali skvelý čas, a to v piatok od 19:15 do 20:00. Je to pohladenie aj veľká výzva.“ Rovnakú šou ako na Hellfeste budete mať možnosť vidieť aj v Čadci, kapela sa vraj bude snažiť hrať rovnako ako aj v slovenských kluboch. Ak chcete podporiť dobrú vec a zároveň vidieť kvalitné kapely, vidíme sa v Čadci. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *