Vyhraj vstupenku na Steel Panther

Na aktuálnom turné s názvom „Spreading the Disease Tour“ môžeš byť aj TY! Skupina Steel Panther turné už začala v utorok 4. februára v holandskom Groningene. Basák Lexxi Foxx v tom vidí symboliku: „Ako lepšie sa dá naštartovať európske turné, než v zemi drog a slávy.“ Muzikanti zavítajú do rôznych miest po celej Európe vrátane Nemecka, Francúzska, Španielska, Veľkej Británie, Českej republiky, aj Slovenska. Dejiskom show bude bratislavský Majestic Music Club 1. marca.

My sme sa spojili s agentúrou XL group a vybavili sme, že jeden z vás má možnosť získať dve vstupenky na spomínaný koncert v Majestic Music Clube.

Aby ste získali šancu vidieť skupinu Steel Panther naživo, je potrebné správne odpovedať na súťažnú otázku, a to v termíne od 12.2.2014 do 23.2.2014. Takže si otvorte stránku www.xl.sk a odpovedzte na otázku nižšie.

 

Vyhraj vstupenku na Steel Panther
Vyhraj vstupenku na Steel Panther

Ak sa k Vám šťastena otočí chrbtom a nevyhráte, ešte stále je tu možnosť kúpiť si lístky priamo na www.xl.sk. Do konca februára sú za cenu 20€.

Pre tých, ktorí sa na koncert nemôžu ísť vyblázniť, pripravíme reportáž. Naša Michaela dostala za úlohu to tam celé zmapovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *