Vychutnajte si zostavu Palo Chodelka & LIQUID Boogie Roll na turné

Palo Chodelka so svojou partiou už rozbehli turné. V najnovšej zostave Palo Chodelka (gitara), Peter „Pepe“ Rusnák (basgitara), Martin „Handrush“ Androvič (spev), Lojzo Horník (bicie), Jano Huljak (bicie) sa už predstavili v niekoľkých mestách, no stále im zostáva dostatok. Pokiaľ ste teda náhodou premeškali niektorý ich koncert a chceli by ste si ich vypočuť, stále máte možnosť.

 

Rocková zostava venujúca sa hlavne inštrumentálnej hudbe odohrá ako čisto melodické, tak aj spievané skladby z kapelného repertoáru. Na turné nesúce názov Rock Guitar Shows 2016 so sebou vzali martinských heavymetalových EUFORY.

 

Ak máte chuť si v najbližších dňoch povyraziť na dobrú rockovú nálož, potom neváhajte. Najbližšou zastávkou bude už dnes Poprad. Okrem neho sa duo kapiel predstaví aj 11. 2. v bratislavskom Randali, 12. 2. v prievidzskom Piano Music Clube, 24. 2. v nitrianskom Frankie Music Clube, 5. 3. v ružomberskom Novom Korze, 13. 5. v rimavskosobotskom GAB Clube a 14. 5. v liptovskomikulášskej Redute.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *