Vrbovské vetry majú potvrdené kapely na tento rok

Tradičný a najväčší vrbovský hudobný festival VRBOVSKÉ VETRY načne 15. júla 2017 druhú desiatku svojej existencie. Ako jeden z prvých, ak nie vôbec prvý na Slovensku zverejnil svoj line-up na tento ročník.

Na asfaltovej ploche vrbovského futbalového štadióna sa okrem obvyklých účastníkov, ako sú KARPATSKÉ CHRBÁTY, VRBOVSKÍ VÍŤAZI, CHIKI LIKI TU–A + Projekty, predstavia Dorota Nvotová + Kubo Ursíny + TALENT TRANSPORT, ZVA 12 – 28 BAND, BILLY BARMAN, SATÉNOVÉ RUKY, ŠVIHADLO, ale aj ďalší Braňuškov splnený sen, skupina STROMBOLI. Pre Stromboli je to jeden z dvoch budúcoročných koncertov na Slovensku. Tento rok sa u nás predstavili trikrát a všetky tri koncerty mali mimoriadny úspech. A ako býva zvykom, pripravené je aj jedno prekvapenie. Samozrejmosťou sú tradičné vrbovské športové zápolenia intergalaktického významu. Veľká Vrbovská (steeplechase), Formula nula a Plastová megalukostreľba. Vrbovské vetry sa nemôžu zaobísť bez krstov CD a kníh z dielne bratov Jobusovcov. Zatiaľ je potvrdený krst novej Branislavovej knihy Žubrienky inštalatérky.     

  

Stanovať sa dá priamo v areáli vrbovského futbalového štadióna, ktorý je aj miestom konania celej akcie. V nedeľu je naplánovaná obľúbená Upratéka, počas ktorej si návštevníci „vetrov“ sami po sebe poupratujú a po nej Výprava ku stredu sveta a vesmíru. V prípade nepriaznivého počasia je odskúšaná a využívaná betónová tribúna štadióna, takže o počasie sa zaujímať nemusíte. Na festivale treba dodržiavať dve základné pravidlá: „Zlým ľuďom vstup prísne zakázaný!“ a „Bezpečnosť pri zábave je dôležitejšia ako zábava samotná“.

  

Vstupenky  v cene 15 € zakúpite na predpredaj.sk, na mieste za 20 €. Deti do dvanásť rokov a výšky po okienko na predaj vstupeniek na štadióne majú vstup v sprievode rodičov zdarma. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *