Volume otvárajú vlastné štúdio novým singlom

Všetko raz prebolí je názov nového počinu z dielne trenčianskej rockovej skupiny VOLUME, ku ktorému už stihol uzrieť svetlo sveta aj videoklip. Singlom kapela zároveň pokrstila svoje nové štúdio, ktoré plánuje zapožičiavať mladým hudobníkom a pomáhať im tak nahrávať vlastné piesne.

 

Singel vyšiel len túto sobotu 18. mája. Mix a mastering tohto počinu si vzal pod krídla Michal Koštialik. Novinkou číslo dva je vlastné štúdio, kde novú pieseň chalani nahrávali. „Sme veľmi hrdí na to, že sa nám podarilo zariadiť si vlastné štúdio. Je to pre nás obrovský krok vpred, keďže teraz môžeme naplno pracovať a neobmedzovať sa,“ povedal frontman skupiny Majo Krátky.

 

Štúdio chce kapela zapožičiavať aj mladým kapelám a pomôcť im tak plniť si svoje sny. „Veľmi dobre vieme, že každá začínajúca formácia chce nahrávať, chce tvoriť, ale často je obmedzená financiami, cestovaním alebo nedostatkom skúseností. My sme vytvorili priestor, v ktorom chceme pomôcť mladým začínajúcim hudobníkom ísť si za svojím snom,“ dodal Majo s tým, že pomoc iným kapelám či umelcom pokladajú v skupine za prirodzenú vec.

 

Novú pieseň budete môcť počuť aj naživo, a to hneď na niekoľkých miestach na Slovensku i v Čechách v priebehu pár dní. „Čaká nás množstvo koncertov, na ktorých chceme našu novú pieseň predstaviť čo najširšiemu publiku. Zahráme doma v Trenčíne, na východnom Slovensku, ale aj v Českej republike. Fanúšikovia si tiež musia zvyknúť na nášho nového klávesáka Maťa, ktorého za hranicami ešte nemali možnosť spoznať,“ povedal s úsmevom Majo Krátky.

 

Najbližšie môžete skupinu Volume vidieť naživo aj s ich novou piesňou Všetko raz prebolí už túto sobotu 25. mája v centre mesta Trenčín v IIHF fanzóne. Ďalšiu sobotu 1. júna navštívia východné Slovensko, konkrétne Košice a klub Collosseum. Presne o ďalších 7 dní sa chalani presunú do Břeclavi na Slavnosti břeclavského piva, kde ste ich svojimi hlasmi posunuli aj vy. Počas predposlednej júnovej soboty sa ukážu na Břesteckom feste v meste Břestek a 29. júna navšívia Mladecko.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *