Volume budú opäť hudbou spájať a pomáhať

Trenčianska skupina VOLUME sa už po tretíkrát rozhodla zorganizovať charitatívny koncert, ktorý sa opäť uskutoční v klube Lúč v Trenčíne a bude súčasťou Volume with the devil tour 2019. Aj tento rok kapela daruje výťažok z koncertu tým, ktorí to skutočne potrebujú. Do zbierky sa opäť bude môcť zapojiť každý.

 

Dve kapely, dva rozdielne štýly a šesť miest. Takto sa dá charakterizovať VOLUME WITH THE DEVIL TOUR 2019, na ktoré vyrazili skupiny Volume a Jamming With The Devil už 16. novembra 2019. Šou plnú energie predviedli už v Žiline a Vrútkach, tešiť sa na nich môžete aj v Považskej Bystrici, Nitre, Novom Meste nad Váhom a Trenčíne. Práve posledný koncert v Trenčíne bude špecifický svojím charitatívnym duchom. „Z pomoci druhým sme sa rozhodli spraviť tradíciu. Počas koncertu 21. decembra v klube Lúč v Trenčíne budeme zbierať finančné prostriedky pre neziskovú organizáciu StarDos, ktorá pomáha starším ľuďom. Teší nás, že naše úsilie sa rok čo rok stretáva s čoraz väčším úspechom a záujmom verejnosti,“ povedal spevák kapely Volume Majo Krátky.

 

Prispieť akoukoľvek finančnou čiastkou bude môcť skutočne ktokoľvek. Kapela sa totiž rozhodla otvoriť transparentný účet. Prostriedky, ktoré sa podarí vyzbierať prostredníctvom neho, budú v plnej výške odovzdané spomenutej organizácii. O jeho spustení informovala kapela na svojej facebookovej stránke. „Chceme tak umožniť podieľať sa na tejto myšlienke aj tým, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť koncertu v ten daný deň,“ doplnil Krátky s tým, že doposiaľ sa skupine Volume podarilo vyzbierať takmer 3 000 eur pre trenčiansky útulok či Neurologické oddelenie Fakultnej nemocnice v Trenčíne. Podujatie svojím vystúpením podporí aj známy spevák Juraj Hnilica.

 

Špeciálny však bude aj prvý trenčiansky koncert tohto turné. Na Mikuláša totiž Volume zahrajú na Mierovom námestí v Trenčíne svoj prvý akustický open air koncert a v rámci neho tiež predstavia nový singel Stále to cítim, ktorý oficiálne vychádza až 16. decembra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *