Voices Of Death zaznejú už deviaty raz

Vyzerá to tak, že metalová komunita sa v našej malebnej krajine opäť prebúdza. Čoraz viac zahraničných kapiel si robí zastávky aj u nás a čoraz viac domácich kapiel sa stretáva na skvelých festivaloch a koncertoch. Ako napísali organizátori jednej takejto kvalitnej akcie: „Na základe výborných ohlasov a dopyte po lokálnej metalovej kultúre sme sa rozhodli pokračovať a Voices Of Death bude mať svoje deviate narodeniny.“

 

Presne tak, už deviaty raz sa na Lednických Rovniach odohrá noc plná tvrdej muziky. Na 15. decembra si teda nič neplánujte a dajte si predčasný vianočný darček. Od šiestej večer sa vám predstaví šesť kapiel. Grindcoreová kapela ATTACK OF RAGE a hádam už legendárni death/blackmetalisti INFER sú fanúšikom tvrdej muziky dobre známe pojmy. Na pódiu im v polovici decembra budú robiť spoločnosť aj deathmetalové kapely NECROSANCTUM a PENTEGHOST a tiež blackmetalové zoskupenie SORGOTH. K pätici domácich interpretov sa pridá navyše hosť spoza hraníc. Na vaše bubienky zaútočí aj brutal deathmetalová banda CRANIAL CARNAGE z Česka.

 

Ak teda obľubujete poriadne tvrdý metal, tak si tretiu decembrovú sobotu vyhraďte pre deviate pokračovanie deathfestu Voices Of Death. Určite nebudete ľutovať.

 

AKTUALIZÁCIA: Bohužiaľ, zo zdravotných dôvodov sa na poslednú chvíľu musela ospravedlniť košická zostava Infer a zrušiť svoju účasť, pričom rušia svoju účasť na všetkých naplánovaných akciách. Namiesto Infer sa na deathmetalové pole chystá nemenej známa a veľmi oblúbená česká formácia FATALITY.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *