Vo Zvolene bude na jeseň trojkoncert na čele s Axelom Rudim Pellom

Nemecký harcovník AXEL RUDI PELL, majster srdcervúcich balád a hutného rocku, konečne príde aj na Slovensko. S novým albumom Knights Call, ktorý vyjde 18. marca, prinesie porciu poctivej hard n‘ heavy muziky 23. októbra aj do Zvolena.

 

S neuveriteľnou zostavou, počínajúc spevákom so zlatom v hrdle Johnnym Gioelim, famóznym klávesákom Ferdym Doernbergom alebo bývalým bubeníkom Black Sabbath Bobbym Rondinellim, tento gitarový ekvilibrista urobí riadny rockový prievan. Vyznávači legiend ako Led Zeppellin, Rainbow alebo Deep Purple si prídu na svoje.

 

UNITY sa dali dokopy po tom, ako si Gamma Ray dali prestávku. Starí dobrí známi Henjo Richter a Michael Ehré so svojimi novými spoluhráčmi ako špeciálny hosť Axela Rudiho Pella prídu ukázať poctivú rockovú šou a pomyslený súboj starých harcovníkov tak dostane nádych ešte väčšej atraktivity. Album pod eponymným názvom The Unity vyšiel v máji 2017.

 

CHRIS BAY ako frontman Freedom Call uzatvára túto posádku netypicky, s materiálom zo svojho sólového albumu Chasing The Sun, ktorý vychádza vo februári 2018 a prvý singel a klip sa zjavil v decembri 2017. Koncert bude, samozrejme, pre celé Slovensko, pretože sa uskutoční exkluzívne len vo Zvolene v Music Garden.

 

AKTUALIZÁCIA: Zmena miesta – koncert sa presúva do DK ŽSR vo Zvolene.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *