Víťazi Rockovej Maturity II. vyrazia na turné: Diamond Flowers a Legend Of The Submarine

Víťazi oboch kategórií ROCKOVEJ MATURITY II. vyrážajú koncom marca na spoločné turné po českých a slovenských kluboch, kde predstavia rôznorodosť slovenskej rockovej scény. Popri kapelách BULLET HOLES, FISHFACE, THE GANG a SOUND OF MAYHEM, budú práve kapely  DIAMOND FLOWERS a LEGEND OF THE SUBMARINE tie, ktoré budú zastupovať najväčší progres a žánrovú pestrosť slovenského rock n‘ rollu.

 

Diamond Flowers je bratislavská formácia, nesúca vo svojej tvorbe viac hudobných smerov a odkazov, ako ste možno čakali. Hudobná cesta a vplyv členov kapely je perfektne vliaty do ich identického zvuku s rukopisom kapelníka Milana Olšiaka a jedinečným spevom  Tomáša Benca. Príjemný, no aj dravý a dynamický elektronický poprock zaujal porotu súťaže natoľko, že kapelu umiestnila na druhé miesto v kategórii Pop & Rock.

Strieborní víťazi kategórie Hard & Heavy si hovoria Legend Of The Submarine. Z ich vystúpení srší energia, sálou cítiť pot vystupujúcich chalanov a bez akýchkoľvek predsudkov dokážu strhnúť dav. Je to hra speváka a screamera s ľudmi za skvelého doprovodu nástrojov ovládaných samotnými diablami.  Je to „šálka kávy“ Jimiho Cimbalu a či je aj vaša, to sa môžete presvedčiť na Všehochuť Tour.

Všehochuť Tour 2017:

24. marec – Košice, Riders Pub

25. marec – Dolný Kubín, Klub 77

31. marec – Banská Bystrica, Klub 77

1. apríl – Žilina, Smer Music Bar

7. apríl – Bratislava, Randal

8. apríl – Nitra, Frankie Rock Club

21. apríl – Praha, Nová Chtelnice

26. apríl – Brno, Melodka Club


Použité zdroje:
Roland Koncz 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *