Vinyl, rockabilly, Elvis – to je rock’n’roll v Dunaji!

Ak milujete starý dobrý rock’n’roll, Elvis, Chuck Berry či Little Richard sú pojmy, ktoré vám niečo hovoria, potom vieme, ako budete tráviť sobotu 17. mája.

Rock’n’Roll Night v bratislavskom KC Dunaj bude v znamení hitov legiend ako Chuck Berry, Jerry Lee Lewis, Elvis Presley, Beatles, Ritchie Valens, Little Richard, Stray Cats, Blondie, The Clash, Madness či Bob Marley.

KC Dunaj zaplnia gramofóny a vinylové platne, zabudnite teda na cédečká alebo mp3. Rock’n’roll, ten nesmrteľný štýl, vám prinesú skvelé rockabilly kapely, presnejšie:

Twisted Rod – najlepšia rockabilly kapela v Česku, ktorá predstaví energickú hudbu inšpirovanú 50. rokmi, má za sebou viacero hraní v domácich kluboch, no neodmietla ani ponuku zo Slovenska. Práve dokončila a vydala svoj debutový album Bring in on Home, ktorý budeme počuť aj v tento večer.

Vinyl, rockabilly, Elvis – to je rock'n'roll v Dunaji!

DJ Stompin‘ Wolfman – nemecký DJ, ktorý večer naservíruje to, čo mu najlepšie ide – parádny set rock’n’rollovej hudby. K nej sa dostal v desiatich rokoch, keď videl prvý rock’n’rollový koncert a o pätnásť rokov nato začal zbierať platne, ktoré sa stali jeho pracovným nástrojom.

Teddy Toys – slovenská trojčlenná skupina, ktorá prepadla čaru rockabilly. V zložení gitara, kontrabas a bicie prinášajú hudbu ovplyvnenú Stray Cats, Brian Setzer, Elvis Presley či Carl Perkins. 

Voodoo Beats – dvojica selektorov z Bratislavy prinesie hity, ktoré rozbijú každú párty. V ich výbere budeme počuť z vinylov zmes rock’n’rollu, garage punku, thrashu, freak beatu či rockabilly.

Pripomíname, že Bratislava bude žiť rock’n’rollom v sobotu 17. mája o 21:00. Vstupné je 5€. Dajte vedieť všetkým svojim známym, že milujete rock’n’roll – pridajte sa na FB event www.fb.com/events/752299321481694

Ak máte chuť si trsnúť na Rock ‚N‘ Roll Night párty, skúste si vstupenky vyhrať. Stačí do 15. mája odpovedať na otázku a dvaja z vás dostanú po dve voľné vstupenky. To je rock and roll.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *