Vinny Appice príde opäť, tento raz do Nového Mesta nad Váhom

Najprv VINNY APPICE dvakrát zrušil koncert naplánovaný v bratislavskom Rock Café v rokoch 2016 a 2017. Tento rok mu to na tretí pokus vyšlo a pravdepodobne sa mu na Slovensku zapáčilo, lebo v máji ho tu máme zas. Presnejšie 17. mája a konkrétne v Blue Note v Novom Meste nad Váhom.

  

Ten, kto sa zúčastnil januárového bratislavského koncertu, si dá určite repete a ten kto nie, by váhať nemal, lebo koncert to bol úžasný. Vinnyho „Mob Rules Live Tour“ bude pokračovať po krátkom turné jeho aktuálnej domovskej kapely Last In Line, s ktorou je momentálne na cestách. Sólový VINNY APPICE BAND je poskladaný z čistokrvných talianov: Piero Leporale – spev, Don Roxx – basgitara (Uli Jon Roth, Doogie White, Michael Angelo Batio), Nazzareno Zacconi – gitara. V USA jazdí s Vinnym úplne iná zostava. Kvôli nákladom a logistike tam využíva amerických muzikantov.

 

Počas koncertu sa môžete tešiť na skladby Black Sabbath z albumu Mob Rules, ale aj na piesne z Diových albumov, na ktorých Vinny účinkoval. Kvôli oživeniu setlistu sa však môžu objaviť aj prekvapenia z ďalších Vinnyho projektov (Resurrection Kings, John Lennon, Axis, Heaven & Hell, Hollywood Monsters, Joel Hoekstra’s 13 alebo Last In Line). A ak by sa, podobne ako v Bratislave, ukázal aj s bratom Carmineom, určite zahrajú veci z ich vynikajúcej minuloročnej spoločnej novinky Sinister. Je zážitkom vidieť oboch na jednom pódiu. Aj napriek tomu, že je Carmine o dvanásť rokov starší a Vinny v mnohom svojho učiteľa predstihol, počas spoločného hrania idú ako jeden organizmus. Raz darmo, gény sa nezaprú.

 

Po zakúpení vstupenky je nutnosť rezervácie stola na telefónnom čísle 0902 608 912 alebo mailom na info@bluenote.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *