Vinny Appice – bratislavský druhý pokus

Rok, mesiac a dva týždne od minuloročného naplánovaného a neskôr umelcom zrušeného koncertu máme nádej, že sa VINNY APPICE v Bratislave predsa len ukáže. Malo by sa tak stať 22. novembra. Vinny príde do bratislavského Rock Café predstaviť prierez svojej činnosti v Black Sabbath, DIO alebo Last In Line.

  

Tento nevyčerpateľnou energiou nabitý človek, mladší zo svetoznámej bratskej bubeníckej dvojice, má paralelne rozbehnutých niekoľko projektov, s ktorými nielen nahráva, ale aj cestuje po svete. V Bratislave to bude so zostavou VINNY APPICE BAND, s ktorou by mal zahrať legendárny album Black Sabbath spievaný Diom Mob Rules plus Vinnyho Best of. Aktuálne s bratom Carminom pod značkou APPICE nahrali nový album Sinister. Dátum vydania je stanovený na 27. október tohto roku. Počas kariéry hral a nahrával s ďalšími veľkými menami ako John Lennon, Axis, Heaven & Hell, Resurrection Kings, Hollywood Monsters či Joel Hoekstra‘s 13.

  

Po Philovi Ruddovi sa Rock Café podaril ďalší výnimočný hráč na bicie v tomto roku a zdá sa, že by z tohto „fachu“ nemusel byť posledný. Vstupenky zakúpite priamo v Rock Café a od 15. septembra aj v sieti Ticketportal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *