Vikingský nájazd v podobe Amon Amarth v Bratislave

Nabrúste si sekery, do rúky vezmite meč, do druhej štít, na plecia si oblečte medvediu kožu a na hlavu nasaďte vlčiu lebku, pretože po dlhých štyroch rokoch čakania tu máme opäť poriadny vikingský nájazd. O toto veľké prekvapenie na sklonku roka sa postarala agentúra Octopus Promotion, ktorá už tento rok má na rováši viacero zvučných mien. K nim pribudne 28. novembra AMON AMARTH. Vyzbrojení do boja k nám prídu do bratislavskej Refinery Gallery.

 

Priestory boli vybraté, berúc do úvahy veľkú obľubu kapely, aby sa pomestili všetci srdcom citiaci sa Vikingovia spod Tatier, ale aj aby bolo dostatok miesta pre kapelu a sprievodnú šou, ktorá je známa svojou dynamikou, energiou a nevyhýbajú sa ani humoru. Nesmie pri nej chýbať Thorove kladivo či bojové skladby obohatené o severskú mytológiu, ktoré na nás hromovým hlasom chŕli ich spevák Johan Hegg.

 

So sebou prinesú nový album Jomsviking, ktorý je v ich 24-ročnej histórii desiatym štúdiovým albumom. Vyšiel im v marci 2016 vo vydavateľstve Media Blade Records.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *