Víkendový program pre rockerov (9. – 11. február 2018)

Pokiaľ ste nezapadli niekde po snehovej nádielke, ktorá prišla uprostred týždňa a klasicky ju najmenej čakali cestári, a nezostali niekde trčať, tak je tu opäť víkend a k nemu pár akcií, na ktoré sa oplatí ísť pozrieť.

 

9. február – piatok

V Liptovskom Mikuláši bude malá klubovka s kapelou DAVE BRANNIGAN. Táto žilinská indierocková kapela bola minulý rok nominovaná na objav roka v Radio_Head Awards. Vydala debutový album Creatures a v piatok zavíta do Driery do Sveta.

 

V prešovskom Wave clube bude znieť metal v naozaj nezvyčajnom prevedení (trombón, trúba, bicie) vďaka trojici OTTONE PESANTE.

 

10. február – sobota

V Liptovskom Mikuláši zostaneme aj v sobotu. Tu v Kolotočove vystúpia progresívni metalisti CALIBER X. Aktuálne vystupujú so svojím druhým albumom Stroj Času a sety dopĺňajú skladbami od Dream Theater.

 

V ružomberskom Novom Korze sa môžete tešiť na trojicu kapiel starých harcovníkov ASTAROT, ktorí budú prezentovať farby smrtiaceho kovu. Okrem nich vystúpia SURGERY a famózni ZHOR, patriaci do tábora čierneho kovu.

 

V Bratislave sa už nevieme dočkať malej klubovky s nezvyčajnými hosťmi – švédskymi ZORNHEYM a francúzskymi GHUSA. Okrem toho sa tu predstavia aj slovenské kapely DEHYDRATED, legendy slovenského death meatlu, a s malou zmenou sa namiesto Empyrion postavia na stage sereďskí blackmetalisti ŽRIEBÄDLO.

 

Kapela DORA, ktorá naše ľudové pesničky prerába do rockového štýlu, pokrstí v sobotu v nitrianskom podniku Music a café svoje druhé CD. Akcia bude zároveň spomienkou na ich zosnulého kolegu Braňa Ondríka. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *