Víkendový program pre rockerov (8. – 10. september)

Kytice, bonboniéry, školské tašky väčšie ako samotní prváčikovia a hlavne kopec nešťastných školopovinných jedincov v kontraste s ďalšími deťúrencami, ktoré sa na školu tešia alebo jednoducho nevedia, čo ich čaká. A aké sú vaše spomienky na začiatok školského roka? Prvý septembrový týždeň sa už, našťastie, chýli ku koncu a my si môžeme zhrnúť, čo nás čaká cez víkend.

 

8. september – piatok

Pokiaľ sa zaujímate o históriu, bežte do Trnavy, tam sa uskutoční podujatie Stredovek pod hradbami a určite tam stretnete množstvo známych rockerov a metlákov, keďže naša komunita sú vďační návštevníci a účinkujúci historických podujatí.

 

Pre tých, čo už nutne potrebujú dávku tvrdej hudby, tu sú akcie ako Thrash Over Czechoslovakia, spojenie východu so západom v spoločnom turné kapiel BLACK LIGHT z Košíc a HYPNOTIC z Bratislavy. V piatok im bude v žilinskom Kolečku sekundovať SHOCK SESSION z Turzovky.

 

V Bratislave vystúpi naša punkrocková legenda KONFLIKT. V Randali im budú robiť support BULLET HOLES a hosťom večera bude aj Fučo alias Mariňák, takže sa môžeme tešiť aj na nejaké tie stand upové hefty.

 

9. september – sobota

Ak vás už svrbí koža alebo hľadáte inšpiráciu na novú kerku, v bratislavskom Istropolise sa uskutoční celodenná tetovacia šou TATTOO WARS BRATISLAVA. Súťaž tatérov spríjemnia kapely KÝBEL MAČIEK a THE DEVILS TRADE.

 

Večer sa už môžete tešiť na plnohodnotný hudobný program. V bratislavskom Randali popri revivalovej NIRVANE vystúpia aj SOUND OF MAYHEM a ELEVEN DAYS OF KATRINA.

 

V ružomberskom Novom Korze sa chystajú na svoje druhé vystúpenie šnúry Thrash Over Czechoslovakia kapely BLACK LIGHT a HYPNOTIC.

 

Dávku kovovej rudy dostanete aj v Novom Meste nad Váhom. Na Noci železa v Retro Pube vystúpia kapely OLD HAMMER, špinaví rock n‘ rolláci z Trenčína, ALL AGAINST NOTHING, metalcoreisti z Oravskej Lesnej, BAD FACE, metalisti z Uherského Brodu, a na záver REVENGE DIVISION, mladá metalcoreová krv z Považskej Bystrice.   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *