Víkendový program pre rockerov (8. – 10. november 2019)

Minulý víkend sme mali samé dušičkové, respektíve halloweenske akcie. Možno niekde niečo podobné pokračuje aj tento týždeň, ale skôr nie. Tak si teda ráčte vybrať z poriadne bohatej koncertnej ponuky aj bez dušičkovej témy.

Piatok – 8. november

Začnime od západu. V Bratislave budeme v piatok mať v Majestic Music Clube finálový večer Rockovej Maturity. Tri kategórie – metal, rock a pop – ponúknu výborné domáce slovenské kapely. Metal budú pokrývať EUFORY, RANNÁ NEVOĽNOSŤ, Z3, AS THE RISE a CALIBER X. Rock zase SENDWITCH, PARKETOVÝ LEV, KIERO GRANDE, THE ANYONE a POISON CANDY. No a v rámci popu zahrajú FORTUAN, CLONS, AUTUMN SMILE, THE RISING SIGN a KVET Z ALOKATU.

 

Kulturák klub v Bratislave zase nachystal niečo pre fanúšikov sludge metalu so skupinami CONAN, UN a SIXES.

 

Do Mikuláša je ešte ďaleko, no už ho môžete začať oslavovať predčasne v žilinskom Smer klube 77 s ČADOM, ROZPOROM a FYASCOM.

 

A v Liptovskom Mikuláši v Riders Clube to zase bude o industrial a melodic death metale. Tu vám do tanca zahrajú ABSTRACT, MORS SILENS a KATARA.

Sobota – 9. november

V piatok sa vybrali víťazi Rockovej Maturity, takže v sobotu ich treba dobre osláviť na after párty. Tá sa bude tiež konať v MMC s podtitulom Me Che Che Winter Session. Vystúpia tu napríklad MASTERPLAN, BIJOUTERRIER, THE YOUNIVERSE či BULLET HOLES, ale aj niekoľko ďalších kapiel.

 

A ako v piatok, tak i v sobotu bude akcia aj v bratislavskom Kulturák klube, no pre zmenu na thrashmetalovo-punkovú nôtu so zostavami FREAKINGS, REFORE, HROBAR a OLD HAMMER v rámci Autumn Madness Tour.

 

Ani tento víkend nebude chýbať aspoň jeden mini festival. Tentokrát to bude CELESTIAL HELP FEST v kultúrnom dome v Bánovciach nad Bebravou.

 

No a na východe, konkrétne v sabinovskej reštaurácii Jonatán, bude už deviata ROCKOVÁ BEERMOVKA, kde vystúpia skupiny THE ROCKET DOGZ, FROM THE SIX, FICTIVE MARY, SLIGHT LIE a ARTHEMY.

Nedeľa – 10. november

Nakoniec víkend budete môcť uzavrieť aj na východe, aj na západe poriadnymi peckami. Na východe to bude v košickom Collosseu AMENRA, ELR a YLVA. Táto zostava sa potom v pondelok presunie do Brna a v utorok do Bratislavy.

 

Na západe v bratislavskom Randali zahrajú SWALLOW THE SUN, OCTOBER TIDE a OCEANWAKE.


Použité zdroje:
Foto: Flickr.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *