Víkendový program pre rockerov (7. – 9. jún 2019)

Máme pred sebou druhý júnový víkend. Pre Fleshkárov začne pravdepodobne už vo štvrtok. V tento deň sme si zároveň pripomínali aj 75. výročie dňa D, deň keď začala operácia Overload, teda vylodenie vojsk v Normandii. Zároveň sú to 4 roky od úmrtia Christophera Leeho. Toho poznáte najmä ako Sarumana z Pána Prsťeňov, prípadne ako predstaviteľa Draculu, a mnohí určite zaregistrovali aj jeho vianočný hudobný počin A Heavy Metal Christmas.

 

7. júna – piatok

Na Rybníkoch Opatovce už prebieha Flesh Party v plnom prúde. V nových priestoroch vás čaká zaujímavý program, veľa kapiel a hlavne veľa kamošov, ktorí sa chcú s vami poriadne vyblázniť ako prasce v bahne.

 

Na mestskej dvojdňovej akcii priamo v Kremnici sa môžete pripraviť na spojenie adrenalínového športu a vašej obľúbenej hudby. Na Letnom Big Air popri skákajúcich lyžiaroch a snowboardistoch vystúpia napríklad PARA, NOISECUT, BILLY BARMAN, VYDRAPENÁ BUŽÍRKA PUNK SYSTEM, TLUSTÉ BALETKY a legendy SLOBODNÁ EURÓPA.

 

Pokiaľ máte radi rockabilly hudbu, v košickom Collsseu si prídete s THE KOFFIN KATS na svoje.

 

8. jún – sobota

V mikulášskom Riders Clube sa uskutoční zaujímavý koncert s kapelou LANDLESS, ktorá tu vystúpi za podpory domácich FIERY WALTZ

 

Nebol by to Liptov, aby v jeho oboch hlavných mestách naraz nebol aspoň jeden koncert. Takže na dolnom Liptove v ružomberskom Novom Korze vás čaká akcia s názvom Thrash-Pocalypse. Vystúpia tu MORHORR, HROBAR, ACETON a ABIOZA.

 

V RC Mlyn Vrútky vystúpi Braňo Mojsej s kapelou PROTECTION. Takže pokiaľ sa neberiete príliš vážne a Fleshka je ďaleko, toto je akcia pre vás.

 

 

V nedeľu si naordinujte oddych alebo vybehnite do prírody (napríklad na Čachtickom hrade bude stredoveký lukostrelecký turnaj) a šetrite sily na pondelok, pretože po ťažkom víkende si rozhodne neoddýchnete. V Brne na Špilbergu vystúpia THREE DAYS GRACE v spoločnosti česko-slovenských JOHN WOLFHOOKER.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *