Víkendový program pre rockerov (6. – 8. júl 2018)

Opäť tu máme víkend s veľkým V. Pre mnohých začal už vo štvrtok, keďže sme mali sviatok tých vierozvestcov, ktorí síce vieru nedoniesli, len ju začali učiť v rodnom jazyku. V každom prípade ich príchodu je venovaný tento deň a keď nič iné, aspoň je to deň voľna

 

6. júl – piatok

Vo štvrtok sme mali blackmetalový deň na Gothoome v Revišťskom Podzámčí, z ktorého sa plynulo presunieme do dňa druhého, kde čakajú kapely ako SODOMIZED CADAVER, ELYSIUM, EXODUS, ZHRINE, z domácich to budú RUST2DUST, PERVERSITY, BRUTE, RAMCHAT a, samozrejme, najdôležitejším headlinerom sú SEPTICFLESH.

 

O niečo bližšie Bratislave sa uskutoční koncert blackmetalových kapiel. V Campingu Sereď vystúpia české a slovenské kapely DARK METHODISM, SORGOTH, WIZARD INFERNAL a ŽRIEBÄDLO.

 

Na Duchonke bude mať svoje miesto TOHC FEST MUSIC, kde sa počas prvého dňa predvedú napríklad TRUE REASON či ILEGALITY, ale aj ďalší.

 

7. júl – sobota

Naďalej zostávame na Gothoome, jeho poslednom oficiálnom dni. Otvoria ho ACID FORCE, potom nasledujú kapely ako ZH1 REN, SHODAN, DEMENTOR, DIVINE CHAOS, DARKFALL. Headlinerov budeme mať hneď troch, a to SOLSTAFIR, VADER a po dohode organizátorov sa namiesto Bratislavy objaví BRUJERIA tu. Uzavrú to OBSCURE SPHINX a CTULU.

 

V Banskej Bystrici sa uskutoční URPÍN fest, akcia pre punkáčov, na ktorej vystúpia PIPES AND PINT, ZNOUZECNOST, NEKULTURA, BIGGER HALF, AB & THE OUTSIDERS, CHUDÁCI, BELY ŠERY a PIRATES OF THE PUBS.

 

Na druhom dni TOHC festu zaujmú svoje miesto na pódiu napríklad ALTERNATIVE CORE, EXTIP, EDITOR a ďalší.

 

8. júl – nedeľa

V nedeľu si prídu na svoje všetci priaznivci moderného metalu. V bratislavskom Randali vystúpia THY ART IS MURDER a EMMURE.

 

Ak by sa vám však tento víkend zažiadalo vymeniť rock a metal za folklór, vyberte sa do Detvy na Folklórne slávnosti pod Poľanou 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *