Víkendový program pre rockerov (31. august – 2. september 2018)

Leto ubehlo ako voda, bociany a lastovičky majú zbalené a nás čaká posledný augustový víkend. Tešiť sa môžeme na niekoľko zaujímavých akcií.

 

31. august – piatok

Neďaleko Trenčína v Opatovciach na rybníkoch sa koná od štvrtku dobročinná akcia s názvom Punkáči deťom. V piatok nás čaká 15 kapiel ako napríklad PUNKREAS, KONFRONT, LOS FASTIDIOS, KARPINA, CHEERS! a ďalší.

 

V Bratislave budú hneď tri akcie. Najmasovejšou bude vystúpenie THIRTY SECONDS TO MARS. Pokiaľ však Jared Leto nie je váša šálka kávy, sú v ponuke ďalšie.

 

Pre temné duše to bude blackmetalový koncert kapiel WRATHPRAYER, NATHRUNAR, GOATCRAFT a DEVILS POISON v Randali.

 

V Kulturáku bude skate-punková akcia s názvom Back2School s kapelami KRANG, HRDZAVÝ NÓŽ, CHASING SOUND.

 

Na druhej strane republiky v košickom Žil Verne Beer Pub vystúpia kapely ETERNA, SLIGHT LIE a HELLNESS.

 

V strede zase začína Festival na zámku, ktorý sa koná vo Zvolene – nečakane – na zámku. Headlinerom piatku bude DAVID KOLLER.

 

A pod hradbami iného hradu sa bude konať Red Rock Fest. Pod Červeným Kameňom zahrá viacero rockových zaskupení na cele s CITRONOM.

 

1. september – sobota

V prvý septembrový deň a zároveň Deň ústavy sa uskutoční jedna z najočakávanejších undergroundových akcií roka. Oslava 20. výročia existencei kapely BRUTE si našla svoje miesto v ružomberskom Novom Korze. Okrem oslávencov sa môžeme tešiť na kapely INFECTED CHAOS, CARNAL TOMB, INTEGRAL, WORLD END MAN, ASLENT, FEEL A CURSE a SUBURBAN TERRORIST.

 

V Opatovciach neďaleko Trenčína pokračujú Punkáči deťom svojím posledným festivalovým dňom kapelami ako MUERTI, CATASTROFY, VISION DAYS, THE FIALKY, TOTÁLNI NASAZENÍ, atď.

 

V dubnickom Doorse vystúpi MORNA, PERSONAL SPACES a PRISON OF MY LIFE.

 

Vo Zvolene sa odohrá druhý deň Festivalu na zámku. Hlavnou hviezdou soboty bude MIRO ŽBIRKA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *